Dobra książka z dobrej strony
Służymy ewangelizacji i rozwojowi człowieka

Katolik w świecie - instrukcja obsługi

Szczerze, bez zadęcia, bez moralizowania. Po prostu katolik w świecie poruszający się świadomie po Słowie Bożym. Album 3xCD w formacie mp3. Na trzech płytach znajduje się  ok 30 godzin nagrań, będących komentarzem do każdej niedzielnej i świątecznej liturgii Słowa w roku C. Idealne do słuchania w podróży czy podczas prac w domu. Polecamy serdecznie!

 

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Kod: 156
  • Dostępność: Jest Jest  (92 szt.)

  • Czas realizacji: 1 dzień
  • 20,00 zł 15,00 zł / szt.
  • szt.

Oprawa: Twarda, trójpak CD

Radiobook Katolik w świecie. Instrukcja obsługi to zapis popularnych od wielu lat audycji Katolickiego Radia Podlasie. Dialogi są inspirowane w oparciu o niedzielne i świąteczne czytania podczas Mszy św. Rozmowę prowadzi Joanna Kuczborska. Na pytania i wątpliwości poszukuje i proponuje odpowiedzi ks. Tomasz Koprianiuk, zastępca dyrektora KRP i wydawnictwa Unitas, a od listopada 2021 dyrektor Krajowego Biura Światowych Dni Młodzieży.

Publikacja radiobooka ukazała się jako pamiątka 30 rocznicy istnienia Katolickiego Radia Podlasie.

Album zawiera trzy płyty, obejmujące Liturgię Słowa na rok C. Nagrania są zarejestrowane w plikach mp3. Łatwe do pobrania na komputer czy urządzenia mobilne.

CD 1 - Adwent, Boże Narodzenie, II - VIII Niedziela Zwykła

CD 2 - Wielki Post, Wielkanoc, XI - XIII Niedziela Zwykła

CD 3 - IV - XXXIII Niedziela Zwykła, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

A
Ania
Zweryfikowany
27-01-2022

Katolik bardzo skutecznie obala mit, którym żyje wielu ludzi, a który mówi, że Pismo Święte jest za trudne, aby mógł rozumieć je zwykły zjadacz chleba. Audycja całą swą formułą i treścią, konkretnie lecz bez patosu i kwiecistych wywodów, przekonuje mnie, że Bóg codziennie w swoim Słowie realnie staje przy mnie - w każdym, najbardziej prozaicznym momencie mojego życia - i zawsze ma mi coś do powiedzenia. Katolik pomaga mi uchwycić tę Bożą wiadomość. I to jest super. Bardzo cieszę się, że od teraz będzie można częściej sięgać po tę ,,instrukcję obsługi,,????
Recenzja potwierdzona zamówieniem.