Dobra książka z dobrej strony
Służymy ewangelizacji i rozwojowi człowieka

Apocalypsis - CD

Przejmująca muzyczna opowieść o wydarzeniach zawartych na kartach Apokalipsy św. Jana. Druga po GENESIS próba zmierzenia się z biblijną wizją początków i końca świata ujęta w epickich, symfonicznych brzmieniach.

 

 

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 173
 • Dostępność: Jest Jest  (249 szt.)

 • 25,00 zł
 • szt.

 

Wizja końca świata może zarówno napawać trwogą, jak i fascynować swoim spektakularnym przebiegiem. APOCALYPSIS to 40-minutowa opowieść o czasach ostatecznych podzielona umownie na pięć rozdziałów. Zaczyna się od prologu symbolizującego pełnię czasów. Sercem kompozycji jest dwudziestominutowe Dies Irae opisujące tytułową apokalipsę. Dwa kolejne utwory to wyobrażenie biblijnego Sądu Ostatecznego oraz wieczności. Na płycie znalazły się także dwa bonusowe fragmenty poszerzające podstawowy program kompozycji o dodatkowe wątki. Wszystko to w podniosłej formie inspirowanej hollywoodzką muzyką filmową.

 

Wydanie limitowane do 300 egzemplarzy!

 

Autorem muzyki jest Tomasz Goska – realizator dźwięku i producent muzyczny pracujący w KRP, wielki pasjonat filmu oraz muzyki filmowej, felietonista magazynu Presto, a także redaktor naczelny największego w Polsce serwisu internetowego poświęconego muzyce filmowej, FilmMusic.pl.

 

 

 

Lista utworów:

 

 1. Plenitudo Temporis (5:19)
 2. Dies Irae Pars I (9:25)
 3. Dies Irae Pars II: (10:16)
 4. Iudicium Supremum (10:14)
 5. Aeternitas (2:10)

Bonus:

 1. Alpha et Omega (7:41)
 2. Interitus (Suita) (5:44)