Dobra książka z dobrej strony
Służymy ewangelizacji i rozwojowi człowieka

100 najpopularniejszych samochodów

100 najpopularniejszych samochodów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12
  • Kod producenta: 978-83-61071-63-1
  • Waga: 1.4 kg
  • Dostępność: Jest Jest  (25 szt.)

  • 59,00 zł / szt.
  • szt.

Oprawa: Twarda

Zawsze, kiedy podchodzimy do nowego projektu książki, zadajemy sobie pytanie – do kogo ma być adresowana? Podobnie było i z tym albumem. I okazuje się, że jest to książka, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno znawca motoryzacji, jak i pasjonat. Jednak nie tylko oni, bo również i laik, zastanawiający się nad kupnem samochodu dla siebie, żony, czy też dzieci, znajdzie tutaj informacje, które w prosty i przejrzysty sposób odpowiedzą na wiele nurtujących pytań. Zatem książka ta to kompendium wiedzy o współczesnych samochodach, zarówno tych najczęściej spotykanych na naszych drogach jak i tych pojawiających się sporadycznie. Jest to też wspaniały przewodnik dla tych, którzy zadają sobie pytanie czym jeżdżę, albo czym chciałbym jeździć?


Przy każdym opisywanym samochodzie znajdziemy jego rodowód, opis konstrukcji,  właściwości techniczno-jezdnych, dane techniczne. Album jest bogato ilustrowany zdjęciami, przekrojami, schematami, których niekiedy na próżno szukać w innych publikacjach, w tym w tak licznych na polskim rynku gazetach motoryzacyjnych.

Tak szeroka wiedza techniczna zawarta w książce wynika z faktu, że jej autorem jest znany nie tylko w Polsce, ale również i na świecie pan Zdzisław Podbielski, o którym jeden z rodzimych tytułów motoryzacyjnych napisał, że jest on „od lat barwną postacią polskiej motoryzacji. Jest również postrachem na konferencjach prasowych i zadaje pytania, na które mało kto zna odpowiedź”.
Zapraszamy więc do zakupu jak i lektury.