Z Drozdem i Zbirkiem przez Siedlce

Dane książki
Tytuł oryginalny: 
Z Drozdem i Zbirkiem przez Siedlce
Autor: 
Henryk Drozd, Mirosław Andrzejewski
Podtytuł: 
Mały przewodnik z planem miasta
Rok wydania: 
2017
Wydawnictwo: 
Unitas
Liczba stron: 
180
ISBN: 
978-83-65414-81-6
Format: 
112x200
Oprawa: 
Miękka
Cena: 13,00zł
Waga: 200 g
Najnowszy i doskonały przewodnik po mieście Siedlce przygotowany i wydany na 200 - lecie Diecezji Siedleckiej i 570 - lecie Siedlec. Jego poręczny format sprawia, że idealnie nadaje się do zwiedzania miasta właśnie w oparciu o treść tam zawartą.
Autorzy sami napisali "W niniejszym przewodniku dzieje i ważne miejsca naszego miasta traktujemy poważnie, zaś na mniej istotne sprawy spróbujemy spojrzeć z przymrużeniem oka, aby przez okazjonalne rysunki i dowcipy rozweselić serce czytelnika. Prezentujemy w nim nie tylko obiekty zabytkowe, lecz także 80 ciekawych miejsc, które warto zobaczyć, lub o których przynajmniej warto wiedzieć".

Zwiedzanie Siedlec w przewodniku podzielone jest na 9 tras.

Dr Rafał Dmowski UPH: "Książeczka autorstwa ks. Henryka Drozda i Mirosława Andrzejewskiego (Zbirka) jest subiektywnym przewodnikiem po Siedlcach. Autorzy z dużą znajomością tematu i ogromną dawką humoru ukazali własne ścieżki zwiedzania naszego miasta. Takiej pracy o Siedlcach jeszcze nie było i... długo nie będzie."